SYSTEMY

 

strategia w ruletce

D’Alembert

System D’Alembert jest swego rodzaju połączeniem różnych systemów dokonywania zakładów w ruletce. Aby z niego skutecznie korzystać, nie trzeba inwestować aż tak dużej gotówki w grę, może jedynie trochę więcej czasu. W tym systemie Twój zakład będzie o połowę niższy, gdy wygrasz, a dwukrotnie wyższy niż tracisz.

Może się wydawać, że jest to skomplikowane połączenie różnych systemów, ale w rzeczywistości jest to tylko połączenie niektórych systemów z dodatkiem progresywnego zakładu martingale, zmniejszając zakład o połowę przy każdym zwycięstwie i podwajanie go za każdym razem, gdy tracisz.

Poniektórzy mogliby powiedzieć, że ten system jest bardzo zły, z drugiej strony niektórzy chwalić wniebogłosy, w końcu to ty zdecydujesz, czy warto z niego skorzystać. Chociaż nie jest doskonały, pozwala jednak grać dłużej niż przy użyciu systemu Martingale, aczkolwiek z drugiej strony jest trochę powolny i mało kto może stać się milionerem przy jego zastosowaniu.
Systemy obstawiania w ruletce Trzy do Jednego

Podobnie jak dwa poprzednie i ten należy do całkiem łatwego systemem do opanowania, właściwie jest najłatwiejszy z trzech. Jego główną zaletą jest to, że nie wymaga od ciebie zbyt dużej koncentracji podczas gry. Oczywiście rozważna gra i spryt to jest to, czego naprawdę potrzebujesz, jeśli chcesz mniej swoich pieniędzy przekazać do kasyna, a więcej od niego otrzymać.

Ideą systemu 3-2 jest to, że obstawiasz kolor czarny i trzecia kolumnę lub kolor czerwony i drugą kolumnę. Stosunek tych zakładów musi być 3 do 2, na przykład na czarny i na trzecią kolumnę.

System ten jest bardzo obiecujący, gdyż obejmuje prawie 70% możliwych wyników. Początkowo możesz poczuć, jakbyś stale wygrywał i w rzeczywistości może być to prawdą, jednak pomyśl o tym: za każdym razem obstawiony kolor wygrywa, a zakład na kolumnie przegrywa i vice versa. Oczywiście w pewnym momencie może się zdarzyć tak, że obydwa zakłady będą zwycięskie.
Najlepsze strategie ruletki

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest łączenie różnych systemów i dopasowując je tak, by stworzyć idealny dla twojego portfela, czasu i stylu gry.

Na przykład spróbuj dodać kilka progresywnych zakładów Martingale z nutą D’Alembert i „Trzech do dwóch”. Podwojenie zakładu w przypadku utraty, ale tylko połowę zakładu, gdy wygrywasz.

Ponadto, nie zapomnij, aby przetestować systemy przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze. Na naszej stronie w zakładce: ruletka za darmo możesz przetestować każdą kombinacje gry całkowicie za darmo bez zbędnej rejestracji w jakimkolwiek kasynie gry.