STRATEGIA

system ruletki

Strategia w Ruletce

Ruletka należy do stosunkowo prostej gry i jest jedną; z niewielu, która nie wymaga matematycznych umiejętności, by stać się dobrym graczem. Trudno powiedzieć, która strategia w ruletce jest najlepsza w 100 procentach. Będziesz wygrywał podczas ich używania, ale także tracił. „Edge” różni się od 5,26% w amerykańskiej ruletki (podwójne zero) do 2,7% w pozostałych ruletkach z pojedynczym zerem. Oczywiście drugi wariant jest lepszym rozwiązaniem dla graczy.

Najbardziej podstawową strategią ruletki jest znalezienie „streaks”, jak i wysokie obstawianie, w momencie, kiedy je się znajdzie. Stosowanie lub wypracowanie strategii jest najlepszym sposobem na zwiększenie szansy na wygraną. Jak już zauważyłeś, również istotny jest czas, w którym obstawiasz pole. Z drugiej jednak strony, zakład może kosztować całkiem sporo.

Martingale

System Martingale jest prawdopodobnie najbardziej znanym systemem ruletki. Jest również chyba najczęściej używanym przez graczy. Obecnie jednak, naszym zdaniem należy on już do lekko przestarzałych systemów. Głównie związane jest to z ograniczeniami czasowymi, które stały się dość popularne w większości kasyn. W praktyce właśnie to system Martingale jest odpowiedzialny za wprowadzenie limitów. Rzecz w tym, że gracz z wystarczająco wysokim kapitałem jest w stanie grać bez przerwy i ostatecznie wygrać.

System jest bardzo prosty. Jeśli zakład znajduje się na określonym numerze lub kolorze (w zasadzie jest powtarzanie tego samego zakładu w kółko) podwajasz swój zakład za każdym razem, gdy tracisz, w pewnym momencie odzyskasz wszystko, co straciłeś i nieco więcej.

Pomimo że ten system należy do nieco kosztownych i jest raczej daleki od ideału, Martingale jest nadal jednym z najczęściej używanych systemów w ruletce.